אודות

משרד עורכי הדין מרדכי נבון ושות' מתמחה בתחומי המשפט האזרחימסחרי, ונשען על וותק עשיר של למעלה מ-30 שנות ניסיון עם עיסוק רב היקף ואינטנסיבי בעריכת דין. מזה כשלושה עשורים שהמשרד מלווה לקוחות רבים בתיקים ובהליכים משפטיים מגוונים, לרבות תיקים מורכבים ומאתגרים אשר הסתיימו בתקדימים משפטיים (גם עולמיים). 

עו"ד נבון וצוות משרדו חותרים באופן עקבי לזהות ולהתחקות אחר דרך הפעולה הנכונה בהתאם לנסיבות, תוך הצגת מלוא האפשרויות הרלוונטיות בפני הלקוח.

עורך דין מוטי נבון

אודות מייסד המשרד

עו״ד מוטי נבון

עו"ד מוטי נבון הינו עו"ד פעיל מזה למעלה מ-30 שנים, מאז שנת 1986, ונוטריון מזה יותר מ-15 שנים. בוגר בהצטיינות של הפקולטה למשפטים בתל אביב, ובוגר בהצטיינות של לימודי תואר שני בתכנית תל אביבברקלי, של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ברקלי, קליפורניה, בשיתוף עם הפקולטה למשפטים של תל אביב, אשר התמקדו ב"הארדקור" של תחום המשפט האזרחימסחרי, על כל ענפיו.

במקביל לפעילותו במשרד עו"ד נבון הינו מרצה בכיר במוסדות להשכלה גבוהה בתחום המשפט, וכיהן לאורך השנים בתפקידים שונים, לרבות  בוועדת בתי המשפט בלשכת עורכי הדין. עו"ד נבון מוזמן תדיר לשאת דברים בפורומים מקצועיים שונים, כולל בהשתלמויות לעורכי דין שמקיימת לשכת עורכי הדין בישראל

ליצירת קשר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו